Váš web Google přestane fungovat

Velmi nás těší, že stále ještě používáte web, který jsme vám před několika lety vytvořili. Váš web byl vytvořen pomocí technologie Weby Google, kterou však v současné době nahrazuje technologie nazvaná Nové weby Google

Je možné, že jste od společnosti Google dostali e-mail se zprávou o nutnosti „upgradovat“ váš web na Nové weby Google. Jestliže upgrade neprovedete, přestane váš web k uvedenému datu fungovat.

Upgrade není sice nic složitého a dá se provést několika kliknutími, ale z výsledku nemáme dobrý pocit. Prohlédněte si dvě ukázky a posuďte sami. V první ukázce je původní web, ve druhé po upgrade. Původní grafika webu zcela zmizela.

Jak upgrade provést?

Existuje několik možností.

  1. Do upgrade (přechodu) na Nové weby Google se pustíte sami. Stačí pár kliknutí a web se sám převede na Nové weby Google.
    Přesvědčili jsme se však na vlastní kůži, že zachování původní grafiky a následné ověření webu na vlastní doméně, je už poněkud náročnější.
  2. O přesunutí vašeho webu na Nové weby Google se postaráme my.

Anebo je tu ještě jedna možnost

Na weby Google rádi vzpomínáme. Ve své době to byla perfektní technologie, která umožňovala vytvoření solidního webu s webhostingem, který byl zdarma. Ale po cca 5 letech jsme si uvědomili, že tato technologie začala stagnovat, zatímco se vývoj webů se ubíral mílovými kroky kupředu.

A proto už od roku 2016 vytváříme weby na WordPressu. Je to moderní, bezplatný a otevřený systém, ve kterém je možné vytvořit parádní web.

Zvažte tedy, zda se vám přesun webu na technologii „Nové weby Google“ vyplatí a jestli by nestálo za to, nechat si udělat úplně nový web.

Rychlý a responzivní. 

Web na WordPressu vám nabízíme za cenu 3.900 Kč za úvodní stránku webu + 550 Kč za každou další stránku. Uvedené ceny jsou bez DPH.

A aby byly informace kompletní, je třeba se zmínit, že web na WordPressu potřebuje ke svému fungování placený webhosting.

Přehlédněte si ukázky našich webů vytvořených ve WordPressu

Chcete pomoci s upgradem nebo vytvořit „wordpressový“ web?

Jestliže chcete, aby se váš web dál zobrazovat, kontaktujte mě. Domluvíme se na variantě, která pro vás bude nejpřijatelnější.

 

Přeji hezký den
Martina Novotná

telefon: 773 068 241
e-mail: novotna@elektronickekurzy.cz