Váš web Google přestane fungovat

Těší nás, že stále ještě používáte web, který jsme vám před několika lety vytvořili. Byl vytvořený pomoci technologie Weby Google, kterou však v současné době nahrazuje technologie Nové weby Google

Je možné, že jste od společnosti Google dostali e-mail se zprávou o nutnosti „upgradovat“ váš web na Nové weby Google. Jestliže upgrade neprovedete, přestane váš web k uvedenému datu fungovat.

Upgrade není sice nic složitého a dá se provést několika kliknutími, ale z jeho výsledku nemáme vůbec dobrý pocit. Prohlédněte si dvě ukázky a posuďte sami. V první ukázce je původní web, ve druhé po upgrade. Původní grafika webu zcela zmizela.

Původní web Google

 

 

Web Google po „upgrade“

 

 

Jak upgrade provést?

Existuje několik možností.

  1. Do upgrade (přechodu) na Nové weby Google se pustíte sami. Po několika osobních zkušenostech vás musíme předem upozornit, že si na úpravě grafiky a následném ověření webu na doméně téměř jistě vylámete zuby. 
  2. O přechod na Nové weby Gogle se postaráme my. Je to práce na 4 hod. – celková cena 2.200 Kč bez DPH.

Anebo je tu ještě jedna možnost

Na weby Google rádi vzpomínáme. Ve své době to byla perfektní technologie, která umožňovala vytvoření solidního webu s webhostingem, který byl zdarma. Ale po cca 5 letech jsme si uvědomili, že tato technologie začala stagnovat, zatímco se vývoj webů se ubíral mílovými kroky kupředu.

A proto už od roku 2016 vytváříme weby na WordPressu. Je to moderní, bezplatný a otevřený systém, ve kterém je možné vytvořit parádní web.

Zvažte, zda by vám místo trápení se s přechodem na technologii „Nové weby Google“ nestálo za to nechat si udělat nový web. Rychlý a responzivní. 

Web na WordPressu vám nabízíme za cenu 3.900 Kč za úvodní stránku webu + 550 Kč za každou další stránku. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Toto byl původní web Google

A toto je stejný web vytvořený ve Worpdressu

Přehlédněte si ukázky našich webů vytvořených ve WordPressu

Chcete pomoci s upgradem nebo vytvořit „wordpressový“ web?

Jestliže chcete využít naší nabídku, kontaktujte mě.

 

Přeji hezký den

Martina Novotná

telefon: 773 068 241
e-mail: novotna@elektronickekurzy.cz