KURZ: Umělá inteligence pro začátečníky

Umělou inteligenci ke své práci používáme od listopadu 2022 a ohromně nám pomáhá, práci bez si ní si už nedovedeme představit.

Na přelomu roku nastal zlom v používání umělé inteligence, funguje neskutečně. Nad výsledky její práce budete kroutit hlavou a říkat si „To není možný“.

Dobrá zpráva na úvod: Umělou inteligenci můžete používat hned a zdarma. Základy práce s ní zvládnete po shlédnutí níže připraveného videa.

Povívejte se na něj. Vsadím se, že po pár minutách i Vy budete říkat „To není možný“ a první co uděláte je, že si vytvoříte svůj účet a pustíte se do prvních experimentů.

To co ve videu uvidíte je pro laika ohromující. Přesto je to pouhý zlomek, co umělá inteligence umí. V kurzu Vás ji naučíme používat na maximum. Uvidíte desítky příkladů, které Vás budu inspirovat. 

Umělá inteligence Vám ušetří ohromné množství času, co jste dřív dělali desítky minut zvládnete za pár minut. 

Pro nás je umělá inteligence každodenním pomocníkem a a práci bez ní si už nedovedu představit. Jsem přesvědčený, že stejnou zkušenost budete mít i Vy.

Umělá inteligence, konkrétně ChatGPT, Vám bude užitečným a mocným pomocníkem: Ušetří vám mnoho času, práce Vám půjde lépe od ruky a získáte konkurenční výhodu

  • Psaní textů bude hračka
  • Slogany, reklamní texty, příspěvky na Facebook, Instagram budete vybírat z desítek variant
  • Psát e-maily a odpovídat na ně budete jako profesionál
  • Otázky Jak .., Kde …, Proč … už nebudete psát do Googlu, ale budete se ptát umělé inteligence
  • Nevíte si rady s pokročilými funkcemi v Excelu, Wordu, Outlooku, … ChatGPT Vám ukáže jak na to.