Kurz SEO optimalizace snadno a rychle

4. Konfigurujte plugin Rank Math SEO

Naši zákazníci mají na svých webech nainstalovaný plugin Rank Math SEO a proto jim v SEO optimalizaci stránek nic nebrání. Hned se do ní mohou pustit.

Pokud plugin na svém WordPressovém webu nemáte nainstalovaný, tak si ho obvyklým způsobem nainstalujte. Je zdarma.

A pokud si ho stáhnete a nainstalujete sami, jeho základní instalaci zvládnete sami,. Pokud ne, spojte se s námi, pomůžeme Vám

V pokročilejší instalaci je možná propojit se službami Google Analytics a Google Search Console a díky tomu z pluginu získáte mnohem více informací. Pokud účty Google Analytics a Google Search Console nemáte vytvořené, jednoznačně je doporučujeme vytvořit. Pokud s jejich vytvořením budete potřebovat pomoci, kontaktujte nás.

Kromě bezplatné verze existuje i placená verze. Tvrdím, že kdo to se SEO myslí vážně (svůj web pro své služby / produkty chce dostat na první stránku), tak se bez něj neobejde.

Mimo jiné umí v pravidelných intervalech sledovat pozice vašeho webu vybrané klíčová slova, včetně podrobných statistik o poklesu či postupu na vyšší pozice, včetně pravidelného reportingu.

Ceny

  • Plugin Rank Math SEO v placené verzi stojí cca 1.300 Kč (59 USD) / rok bez DPH. Od nás ho můžete získat za 450 Kč / rok bez DPH.
  • Plugin je nutné nainstalovat, nakonfigurovat, propojit s účty Google Analytics a Google Search Console, nastavit reporting a monitoring vybraných klíčových slov. Cena za tuto službu je 1.350 Kč / jednorázově bez DPH.

Chcete se zeptat? Napište nám