Kurz SEO optimalizace snadno a rychle

3. Stránku optimalizujte pro vyhledávače

Pokud stránku optimalizujete podle zásad SEO, Google jejímu obsahu porozumí mnohem lépe. A čím lépe mu bude rozumět, tím výše se stránka bude zobrazovat.

Co myslím SEO optimalizací

Dejme tomu, že jsem instalatér z Děčína a chci, aby mě lidé na Googlu našli, když budou hledat INSTALATÉR DĚČÍN. Správně tušíte, že se na stránce musí psát o instalatérovi, který své služby nabízí v Děčíně. Ale pro Google je to málo, je vhodné, aby:

  • se v názvu stránky objevilo INSTALATÉR DĚČÍN
  • klíčové slovo INSTALATÉR DĚČÍN se objevilo v prvním odstavci
  • na stránce byla vložena relevantní fotografie, která bude mít popisek INSTALATÉR DĚČÍN
  • text byl dostatečně dlouhý
  • atd…

Podobných SEO optimalizací je několik desítek, ale kdo si je má všechny pamatovat. Lidé, kteří mají SEO v malíčku je znají dokonale, ale co my ostatní?

Rank Math SEO

Naštěstí je tu profesionální nástroj (plugin) RANK MATH SEO. Ten se umí na stránku podívat očima Googlu, zanalyzovat ji a říct co a kde na ní musíme vylepšit.

Díky tomuto nástroji i laik dokáže vytvořit stránku, která bude z pohledu SEO optimalizace vytvořena velice dobře.

Plugin Rank Math SEO je určený pro weby vytvořené na platformě WordPress.

Možná vás to nebude bavit

SEO optimalizace stránky Vás možná nebude bavit, ale je opravdu důležitá. Věřte, že většina majitelů konkurenčních webů SEO optimalizaci neřeší a to bude vaší výhodou. Víte proč? Vaše stránka bude pro vyhledávače velice dobře optimalizovaná a proto Google jejímu obsahu porozumí mnohem lépe, než konkurenčním webům, jejichž majitelé toto neřeší. Existuje velká pravděpodobnost, že Váš web se bude zobrazovat na vyšších pozicích než konkurenční weby.

Chcete se zeptat? Napište nám