Vychytávky pro Váš web

Weby od nás jsou rychlé a díky této vychytávce mohou být ještě rychlejší. Mohou být tak rychlé, že vám zabere dost času, než najdete rychlejší web.

Může za to vychytávka (plugin) WP Rocket. Je to vychytávka o které říkáme, že by měla být na každém webu. Je rozdíl, když se web načítá 2 vteřiny nebo 0,5 vteřiny.

Rychlé weby mají rádi nejenom lidé, ale i Google. Ten pomalé weby ve výsledcích vyhledávání znevýhodňuje. 

Licence stojí 59 USD (cca 1.300 Kč) / rok a bez DPH. Naši agenturní licenci můžete při získat za 300 Kč bez DPH /rok.

A za tuto cenu ji mohou získat i majitelé webů, kteří nejsou naši zákazníci. Za instalaci a konfiguraci zaplatí 375 Kč bez DPH.

Kovářova kobyla nechodí bosa

Rychlé jsou nejenom weby našich zákazníků, kteří se rozhodli pro plugin WP Rocket, ale i náš web. Zdá se to samozřejmé, kdo jiný by měl mít rychlý web, než tvůrce webů. Ale není tomu tak.

Rychlost našeho webu budeme srovnávat s weby, firem, které weby tvoří. V průběhu měření se budeme pohybovat ve velmi silné konkurenci. Výsledky měření nás překvapily.

www.bezvaldova.cz.

www.davidwalter.cz

www.digiverse.cz

Jak změřit rychlost webu

Nástrojů, jak změřit rychlost webu, tedy za jak dlouho se uživateli stránka načte je několik. My používáme bezplatnou službu PINDGOM. Stačí zadat URL adresu webu a zvolit místo, odkud se má rychlost měřit. To by mělo být co nejblíže ČR, v případě služby PINGDOM je to Frankfurt nebo Londýn. Pokud jsou návštěvníci vašeho webu z České republiky, pak nedává smysl měřit rychlost načtení webu z Tokia nebo Sydney 🙂

Adresa je: https://tools.pingdom.com/

2. Zálohujte Váš web

Zálohování webu Je důležité zálohovat web? Ano, je to velice důležité. Místo argumentů se Vás zeptám: Co by se stalo, kdyby Váš web byl napadený

Číst dál